Kurlar:
Turkey

Fıyat ve Kargo

Nakliye Bilgisi

1. Biz sipariş sonra 12-24 saat içinde sevkiyat ayarlayacaktır ve tam ödeme yapılır. Ama ne yazık ki kalemi stokta ise, biz hemen size bilgi ve zamanında bizim e-posta cevap vermez eğer, diğer bir model seçecek umut, siparişiniz sevk edilmeyecektir.

Sipariş sevk edildikten sonra 2. bir takip numarası sonra öğe durumunu kontrol edebilirsiniz, otomatik olarak size gönderilecektir.

3. Biz EMS ile ürün teslim ve bunu almak için 5-7 gün sürer.

4. Dünya çapında hızlı sevkiyat!

5. bilgiyi nakliye hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız bizim web sipariş önce, lütfen bize ulaşın.

6. Biz iadesini kabul etmiyoruz, ancak bu üç durumda biz herhangi bir masraf olmadan size öğeyi-gemiyi yeniden ve ayrıca mal tutabilirsiniz:

1. Size yanlış öğe stili gemi

2. Size yanlış boyut gemi

3. Size yanlış renkler gemi

İade politikasi

Bizim web At komple memnuniyeti aramızda uzun vadeli iş için bizim önceliğimizdir, biz iade ve değişim talimat tekliftir. Mal dönmek istiyorum önce, bize ilk karşılaştığınız sorunu görüşmek için e-posta ile irtibata geçiniz. Çoğu zaman biz teknik destek vererek sorunu çözebilir ve geri bir şey göndermek gerekmez.

İadeler

Eğer kalite sorunu olan ürünler bulmak eğer biz memnuniyetle ((tarih ürünleri alındı ​​itibaren bizim wep iade nakliye masrafları için sorumlu olmadığını unutmayınız) geri almak ya da satın alma tarihinden itibaren 30 gün içinde orijinal ambalajında ​​ile alınan herhangi bir mal alışverişinde bulunacaklar ) faktörler veya non-dayanıklı dış hasar olmayan insan, bu geri döndü ve değiştirilebilir. Siz orijinal ambalajında ​​bize ürün geri göndermeniz gerekir. Biz geri intactly gönderilen ürünler aldığımızda, yenileri ile değiştirin ve tekrar bunları size gönderecektir. Biz sizin için gemi yerine ürünlerin nakliye ücreti ödeyecek. (Not:. Kaliteli sorunları kişisel faktörler veya non-dayanıklı dış hasara neden olup olmadığını hakkında nihai kararı vermek bizim kalite kontrol profesyonel satın alınan ürünler, tamir yerini ne de kalite sorunları varsa ücretsiz iade edilmeyecektir neden insan faktörleri veya önlenebilir hasar olabilir.)

İade ve Geri Ödeme Kısmi

Sitemiz gibi olmayan kalitesi sorunları için tam bir geri veremem:

1. "ürün resimde olanlar gibi görünmüyor."

2. "ürün Kimliği olmasını hayal değil."

3. "Ben bu üründen memnun değilim."

Nedeniyle yukarıdaki nedenlerden satın alınan öğeleri dönen istemek (tarih ürünleri alınmıştır itibaren) 7 gün içinde, (eğer nakliye ücretleri ödeyecek) orijinal ambalajında ​​bize geri ürünlerini göndermek gerekiyor. Biz intactly geri gönderilir ürünler aldığınızda, nakliye ücretleri dışında, biz de sipariş toplam miktarına bağlı olarak kullanım ücretinin belirli bir miktar düşeriz ve size kısmi bir geri verecektir.

İade ve tam bir geri ödeme

7 gün içinde kalitesi sorunları ürünler bulursanız, o döndü ve iade edilebilir (tarih ürünlerinden alınmıştır). (Eğer nakliye ücretleri ödeyecek) orijinal ambalajında ​​bize ürün geri göndermeniz gerekir. Biz geri intactly gönderilen ürünler aldığınızda, size satın aldığınız öğe (dahil değildir nakliye ücreti) tam bir geri verecektir. (Not:. Kaliteli sorunları kişisel faktörler veya non-dayanıklı dış hasara neden olup olmadığını hakkında nihai kararı vermek bizim kalite kontrol profesyonel satın alınan ürünler, tamir yerini ne de kalite sorunları varsa ücretsiz iade edilmeyecektir neden insan faktörleri veya önlenebilir hasar olabilir.)